SİYASET
Giriş Tarihi : 26-03-2021 20:58   Güncelleme : 26-03-2021 20:58

Saadet Partisi İstanbul kongre sonrası ilk toplantısını yaptı

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı, 7. Olağan Kongre sonrası yeni il başkanı Ömer Faruk Yazıcı başkanlığında ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

Saadet Partisi İstanbul kongre sonrası ilk toplantısını yaptı

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen 7. Olağan Kongresi’nden sonra yeni yönetim kadrolarını belirleyen Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı’nın başkanlığında, Saadet Partisi İstanbul İl Yüksek Disiplin Kurulu ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantıda yeni yol haritası belirlendi. Toplantıda teşkilat mensuplarına hitap eden Ömer Faruk Yazıcı, “Bu dönem husumetin değil, sevgi ve kardeşliğin pekiştiği dönem olacaktır.” mesajını verdi.

“SEVDAMIZ İSTANBUL”
Saadet İstanbul’un 7. Olağan Kongre sonrası ilk yönetim kurulu toplantısı Grand Cevahir Hotel’de İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı’nın başkanlığında gerçekleştirildi. Kongrede teşkilat mensuplarına hitap eden Yazıcı, “Azmimiz, gayretimiz ve sevdamız İstanbul’umuzda yaşayan 20 milyon insanımız için el ele, hep birlikte ‘Yaşanabilir İstanbul’ için çalışacağız.” dedi.

“AZMİMİZ İSTANBUL, GAYRETİMİZ İSTANBUL”
Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, teşkilat mensuplarına hitaben yaptığı konuşmada, “Bu dönem husumetin değil, sevgi ve kardeşliğin pekiştiği dönem olacaktır. Bir avuç seçkinin yön verdiği bir düzen için değil, yalın ayak çöp kamyonunun ardından bir lokma ekmeğe koşan çocukları kurtarmak için çalışacağız. Azmimiz İstanbul, gayretimiz İstanbul ve sevdamız İstanbulumuzda yaşayan 20 milyon insanımız için. El ele, hep birlikte ‘Yaşanabilir İstanbul’ için çalışacağız.” ifadelerini kullandı.