MAGAZİN
Giriş Tarihi : 18-10-2020 21:00   Güncelleme : 18-10-2020 22:20

Murat Polat; Küçük Çocukları alı koydu Mesken bastı

Şahıslardan biri Murat Polat, MEB de öğretmen ve Grup Genç sanatçılarından Eşi Kur'an Kurs Öğreticisi Nesibe Polat, Tehdit Taciz Alı koyma Küfür İftira (...) ve Hakaret..! Bir diğeri Cami İmamı Abdullah Mesut Sarı İftira İftira İftira....

Murat Polat; Küçük Çocukları alı koydu Mesken bastı

Ne hikmettir bilinmez Cumhurbaşakanı ile resim çektirip Millete üstünlük taslamalarından tutun, kendilerini devletmiş görenlerin sayısı oldukça fazla..

Necdet Arman Başakşehir Müftüsü, Murat Polat öğretmen, her ikiside Cumhurbaşkanı ile resim çekilip kendilerini devlet zannederek, her türlü iftira tehdit, mesken basma, çocukları alı koyma girişimine kadar akla gelebilecek her şeyi mübah görüyorlar. 

12 yaşındaki A. D, yi çocuklarla oyun oynadığı bir ortamda yanına çağırıp alı koyduğu yetmiyormuş gibi, bir 14 yaşındaki R.D yi yarım sat alı koyan bu insanlık madrabazına ne demeli bilmiyorum...Ancak sesin öyle gür çıkıyor ya, beklemediğin bir zaman, beklemediğin bir yerde karşına çıkarım bekle.

Murat Polat MEB de öğretmen ve grup genç sanatçısı, bu haltları yetmemiş gibi birde mesken basıp darp ediyor Maşallh çok maharetli biri.

Meskeni basarken karısı (Kur'an Kurs hocası) onu ve çocuğunu yetmemiş gibi gibi birde Cami görevlisi Abdullah Mesut Sarıyı çağırıyorlar...

İmam Sabah Namazlarında yok ama her kavgada var...! 

Milli Eğitim bu olaya bir elatmalı, çocukları bu insanlık madrabazı, küfürbaza nasıl teslim edilecek.? 

Ayrıntılar birazdan