MAGAZİN
Giriş Tarihi : 02-10-2020 22:37   Güncelleme : 17-10-2020 16:01

Murat Polat iftira tehdit küfür ve çocukları alı koyma

Şahıslardan biri Murat P. MEB de öğretmen ve Grup Genç sanatçılarından Eşi Kur'an Kurs Öğreticisi Nesibe P. Tehdit Taciz Alı koyma Küfür İftira (...) ve Hakaret..! Bir diğeri Cami İmamı Abdullah Mesut S. İftira İftira İftira....

Murat Polat iftira tehdit küfür ve çocukları alı koyma

Habere başlık yazamadım üç gün boyunca düşündüm, manşette ne olsun diye.! Yinede bulamadım yorumu siz değerli okuyucularıma bıraktım, hani hatırlarsınız ya Yaralı bir kuş ile Dervişin hikayesini...Anadoluda bir ata sözü vardır derler ki.! ''Feleğin çarpık işleri ayıya kaval çaldırır''

Yaşanan İftira, tehdit taciz, meskene tecavüz, darp tüm yaşanan olayların canlı tanığı olarak çok yakında

Yaralı Kuş ve Dervişin Hikayesi

Bir gün yaralı bir kuş Hz. Süleyman’a gelerek, kanadını bir dervişin kırdığını söyler.

Hz. Süleyman, dervişi hemen huzuruna çağırtır. Ve ona sorar;

“Bu kuş senden şikâyetçi, neden kanadını kırdın?”

Derviş kendini savunur;

“Sultanım, ben bu kuşu avlamak istedim. Önce kaçmadı, yanına kadar gittim, yine kaçmadı. Ben de bana teslim olacağını düşünerek üzerine atladım. Tam yakalayacağım sırada kaçmaya çalıştı, o esnada kanadı kırıldı.”

Bunun üzerine Hz. Süleyman kuşa döner ve der ki;

“Bak, bu adam da haklı. Sen niye kaçmadın? O sana sinsice yaklaşmamış. Sen hakkını savunabilirdin. Şimdi kolum kanadım kırıldı diye şikâyet ediyorsun?”

Kuş’un kendisini savunması Hz. Süleyman’ı da şaşırtır;


“Efendim ben onu derviş kıyafetinde gördüğüm için kaçmadım. Avcı olsaydı hemen kaçardım. Derviş olmuş birinden bana zarar gelmez, bunlar Allah’tan korkarlar diye düşündüm ve kaçmadım.”

Hz. Süleyman bu savunmayı doğru bulur ve kısasın yerine getirilmesini ister. “Kuş haklı, hemen dervişin kolunu kırın” diye emreder. Yaralı kuş o anda; “Efendim, sakın öyle bir şey yaptırmayın” diyerek öne atılır.

“Neden” diye sorar Hz. Süleyman. Kuş sebebini şöyle açıklar;

“Efendim, dervişin kolunu kırarsanız, kolu iyileşince yine aynı şeyi yapar… Siz en iyisi mi, bunun üzerindeki derviş hırkasını çıkartın… Çıkartın ki, benim gibi kuşlar bundan sonra aldanmasın.

- İmam Abdullah Mesut Sarının İftiraları

- Kurs öğreticisi Nesibe Polatın İftiraları

- Başakşehir Müftüsü Necdet Armanın İftira ve Tehditleri

- Murakıp Ahmet Gülesinin İftira ve Tehditleri

Tüm bu yaşanan olayların sıcak takibi ve  Karşı tarafın savunma ifadeleri ve ŞOK görüntüleri Salı gününden itibaren   www.fatihhaberajansi.com'da