MAGAZİN
Giriş Tarihi : 11-10-2020 19:54   Güncelleme : 16-10-2020 19:48

Bu Edep Ahlak Fukarası öğretmene Çocuk Teslim Edilemez

Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk; bu şahsa okulda çocuk teslim edile bilir mi? İki bayan birisi daha çocuk, yarım saat kız çocuklarını alı koyan, edep dışı sözler sarf eden, hatta darp eden bu şahsa çocuklarımızı emanet ederken nasıl emin olacağız.?

Bu Edep Ahlak Fukarası öğretmene Çocuk Teslim Edilemez

Yazının başlığına bakınca elbette biraz acaba dediğinizi duyar gibiyim.
İlk bakışta doğrusu benim de inanasım gelmedi, fakat videoyu izleyince Hüsn-ü zannımı geri çektim,

Milli Eğitim Bakanlığında böyle bir insana öğrenci teslim edilir mi.?

Özellikle Kız öğrenciler (…) böyle bir öğretmen, öğretmen demeye dilim varmıyor ama realite bu.
Okulda çocukları bu tür Edep Ahlak yoksunlarına emanet etmek ne kadar doğrudur, onu siz değerli okuyucularımın takdirine bırakıyorum.
Yazının başlığını Öğretmen mi, eşkıyamı atacaktım, ikisi yan yana asla gelmez ancak videoyu izleyince az bile söylediğime şahit olacaksınız…

14 yaşındaki bir kız çocuğunun üzerine yürümesi ve iki bayanın biri çocuk yarım saat alı koyması, bayanların olduğu ortamda yaptığı galiz küfürler ve p........ isimlerini yüksek sesle söylemesi ne öğretmenlikle nede edep ve ahlakla bağdaşabilir.

Hani bir söz var ya ‘’Dervişin fikri ne ise, Zikri de odur’’  böyle birine kız çocuklarını teslim etmek ne derece doğrudur..?!?

Murat Polat MEB de öğretmen ve ayrıca grup genç sanatçılarından biri,

Pazar günü eşini ve çocuğunu alarak, 12 yaşındaki bir çocuğu arkadaşları ile oynadığı sırada, alı koyarak bir işletmeyi basıyor yani haneye tecavüz ediyor ve çalışanı ‘’Tehdit ve Darp’’ ediyor. İşte yazının başlığını Eşkıyamı diye bunun için atacaktım
Bir gün sonra iki bayan, biri çocuk, Nesibe Polat ve Murat Polat’ın evinin kapısını çalarak, konuşmaya gittiklerinde; önce Nesibe Polat kapıyı açar açmaz ‘’Defolun gidin’’ sonra eşi Murat Polat çıkarak yaptığı galiz küfürler, tehditler, aşağılamalar…ve Darp.
İki bayanın biri daha 14 yaşında çocuk yarım sata yakın alı koyan Murat Polat Öğretmen ve Grup genç sanatçısı, eşi Nesibe Polat Kur’an Kurs öğreticisi iki çocuğa ağza alınmayacak Küfürler, hakaretler, tehditler ve alıkoyma, hatta 14 yaşındaki kız çocuğu korkusundan asansöre sığınıp kaçmak isterken asansörü engelleyen Nesibe Polat ve Murat Polat, komşular araya girmese, kırmızı görmüş boğa gibi iki bayana saldıracak…
Hatta küfür tehdit taciz ederek kız çocuklarını alı koyuyor, yarım saat sonra olay yerine gelen Polis alı koydukları çocukları kurtarıp karakola götürüyor.

Ne gariptir ki bu tür edep ahlak fukaraları Cumhurbaşkanı Erdoğanla resim servis ederek kendilerini devlet zannediyorlar.

Karakol ifadelerindeki küfür ve hakaretleri buraya yazamıyorum siz değerli okuyucularıma karşı saygısızlık etmek istemem.
Değerli okuyucularım sizlerden özür dileyerek, edep ve ahlaksız cümlelerle dolu olan bir videoyu paylaştığım için affınıza sığınırım.
Bu şahıs Murat Polat Milli Eğitimde Öğretmen ve grup genç sanatçısı, inanın bu haberi yazarken kendimden utandım vesselam.

Yarın Müştekilerin karakol ifadeleri ve daha bir çok bilinmeyenler

 

www.fatihhaberajansi.com'da