MAGAZİN
Giriş Tarihi : 08-10-2020 21:08   Güncelleme : 16-10-2020 19:49

Başakşehir Müftülüğünde Neler Oluyor (3)

Zâhiren îmân etmiş görünüp, hakikatte iman etmemiş münafıklar güruhuna (!!!) bir cevap/ders vermek kaldı bize. Yazdıklarım sadece şahsıma iftira atan Müslüman görünümlü münafıklaradır, yoksa hiçbir Din görevlisine zerre kadar bir kelime söylemem ve söyletmem.

Başakşehir Müftülüğünde Neler Oluyor (3)

Baştan açık ve net söyleyeyim bu iftira olayını  Başakşehir Müftülüğünde Necdet Arman Ahmet Gülesin Abdullah Mesut Sarı ve Nesibe Polat hazırlayıp sundular. 

Ahmet Gülesin çayocağı için figuran diye kullandığınız o bayanın evinin kira ve giderlerini aldığınız yardımlarla mı karşıladınız ? 

Abdullah Mesut Sarının bana söylediğine göre ; ''Müftülükte öyle bir olay var ki siz bu mahallede bile duramayacaksınız'' demişti.

Yaklaşık üç yıldır Fitne ekibinin ardı arkası kesilmeyen İftiraları karşısında artık tahammülüm ve takatim kalmadı. 

Ben cevap vermeyince Fitneciler her geçen gün fitnelerinin (…) dozunu biraz daha artırdılar,

Atalarımız derki  ‘’Namuslu insanlar;  namusundan korkar, Namussuzlar  sanır ki bizden korkar.!!!  Şurasını peşinen söyleyeyim sizin eyleminiz söyleminiz bana kış sineği gibi geliyor ancak çocuklarıma yansıyınca bana da Zâhiren îmân etmiş görünüp, hakikatte iman etmemiş münafıklar güruhuna (!!!) bir cevap/ders vermek kaldı. Yazdıklarım sadece şahsıma iftira atan Müslüman görünümlü münafıklaradır, yoksa hiçbir Din görevlisine zerre kadar bir kelime söylemem ve söyletmem.
Belki yayınlayacağım bilgiler hiç tanımadığım bir şahsı zor duruma sokabilir, bundan da son derece üzüntü duyarım, ismi o şahısların (münafıkların) eylemleri ile ortaksa ona da elimden bir şey gelmez. Münafıkla yan yana olmak Cehennemin en alt tabakasında azap görmektir sanırım bu hakikati benden daha iyi bilirler. 
Gelelim asıl meselemize; basit bir çay ocağı yüzünden buralara nasıl gelindi, şimdi çayınızı ve kekinizi alıp yazıyı okumaya başlayalım.
3 veya 4 yıl önce yaz Kur’an Kursları vardı henüz Abdulhamit Han Cami-i teslim edilmemiş ve Başakşehir Belediyesinin yaptığı tahta barakadan küçük ve şirin bir Mescitte Nesibe Polat isimli bayan çocuklara Kur’an öğretiyordu, Cami teslim edildi ve yaz Kursları sona ermek üzereydi, İmam Abdullah Mesut Sarı ile Nesibe Polatın arası pek iyi değildi, aralarında diyaloğu ben sağlıyordum Kurs bitince Nesibe Polat yanıma gelerek ‘’ müsaitseniz görüşe bilir miyiz’’ dedi, bende buyurun Hocam tabi ve Nesibe Polat üzgün ve ağlayarak söze başladı ‘’ Ben rahatsızım uzağa gidemiyorum Müftülüktekiler halimden anlamıyorlar, İmam desen bir acayip Allah rızası için Caminin altında ki odayı Kurs yapar mısınız’’ dedi bende Kur’an Kursu mevzu olunca tamam Hocam yaparım dedim ve o gün çevremdeki bir iş İnsanını aradım durumu anlattım kabul etti yaptır faturayı bana gönder dedi. 
10 gün gibi kısa sürede bir oda yaptık Nesibe Polata teslim edecektim ki Abdullah Mesut Sarı bana ‘’ Siz bu kadını buraya aldınız bir gün size iyi bir ders verir o zaman pişman olursunuz’’ diyerek aslında beni bir nevi uyarmıştı.  Bir gün İmam Abdullah Mesut Sarı yanıma gelerek 14. Bölgedeki çay ocağını emsal gösterip benden evinin kirasını vermemi istedi hayır deyince iftiralarının ardı arkası kesilmedi
İmam Abdullah Mesut Sarı düğün yapacaktı kısa bir süre kaldı düğüne, evini tuttuk içinin temizliği için bana bir numara verdi ve bu bayan madurmuş 100 TL ye temizliyor  bu bayana temizletin ve ücretini de verin diyerek evinin anahtarını bana verip izne ayrıldı.
Aradım bayanı İmamın evinin temizlenmesi gerekiyormuş dedim oda bana akşam gelip bakarım dedi bende akşam uygun olmaz yarın sabah gelin diyerek telefonu kapattım. Yatsı Namazına hazırlanırken telefon ederek geldiğini söyledi kapıyı açtım daha antre kapıdan girmeden ‘’O BEN SİZİ TANIYORUM MESLEKTAŞIZ  Liseyi ve Üniversiteyi Amerika da okudum’’, şaşkınlık içerisinde peki neden bu işi yapıyorsunuz dediğimde Annem hasta babam ilgilenmedi Anneme bakıyorum diyerek ağlamaya başladı, ağlaması karşısında rahatsız oldum  lütfen dışarı çıkın dedim ağlamanın dozunu iyice artırdı….
Bende o zaman Ambulans çağırayım siz rahatsızsınız dediğimde hemen dışarı çıktı, Sabahı gelip anahtarı ve ücretini alıp evi temizledi. Sair zamanlarda sürekli çağrı atıyordu arıyordu ve sürekli konuşmaya çalışıyordu, bir gün akşamüzeri aradı Kur’an Kursunda Nesibe Polat ve Abdullah Mesut Sarı vardı yanında telefonda bana ‘’ Nesibe Hoca ile İmamın evi müsait değil beni evden kovdular parkta sabahlıyorum eviniz müsaitse gelebilir miyim’’ dedi. O an sinirlerime hakim olamadım ve siz hangi hakla bunu bana teklif ediyorsunuz lütfen beni bir daha aramayın diyerek telefonu kapattım..
Yine bir gün Nesibe Polat beni aradı Caminin altında sohbet var diyerek Abdullah hoca yapamadı Müftülükten Hoca Hanım gelmeden ses düzenini yapa bilir misin diye rica etti. Tamam, yardımcı olayım dedim ve Kur’an Kursuna gittiğimde; Abdullah Mesut Sarı ve Nesibe Polat bir de o bayan vardı, ben ses düzenini ayarlarken Nesibe Polat temizlik için çağırdıkları bayana  ‘’ sizde yardım edin bir an önce bitsin’’ dedi ve elinde ki telefonla durmadan oranın resmini çekiyor ve bana sürekli iş çıkarıyor, Allah şahittir sadece Tefsir dersi yapılacağı için o mekâna yardım ettim işte İmam ve Kur’an kurs hocalarının kumpasları bu.
Unutmayın Allahın kayıtları ile yüzleşeceksiniz… İnansanız da inanmasanız da

Müftülükten çayocağına gelip buraları denetliyoruz diyenler (!!!) bakın size araştırmanız gereken bir iddia var haydi bu iddiayı araştırın. Ne oldu yoksa isminiz mi var orada.?!? Durun acele etmeyin dahası var. 

Müftü/murakıp beyler çay ocağından size malzeme çıkmaz siz iyisi mi şu iddiayı (…) bi zahmet araştırın olmaz mı.???


Gelelim Necdet Arman ve  Ahmet Gülesin in İftira tehdit ve şantajlarına…

Müftülüğe görüşmeye gittiğimizde;  Abdullah Mesut Sarı, Nesibe Polat Necdet Arman ve Ahmet Gülesin ağız birliği yapmışçasına bana ‘’ siz orada bir bayanı "telefonda "taciz etmişsiniz, bundan dolayı Çay ocağını elinden alıp bizim arkadaşlarımıza vereceğiz’’ Ahmet gülesin daha ileri gidip Savcılık ve Kaymakamlık bu soruşturmayı birlikte yürütüyorlar diyerek çay ocağının alınacağını bildirdi.

Zaman zaman Başakşehir Müftüsü Necdet Arman çay ocağına gelip buraları boşaltın anahtarları bana teslim edin buraların amiri benim ben ne diyorsam o diyerek bizi huzursuz ediyordu. Bazen Müftülük çalışanlarını gönderip; ne kadar çay satıyorsunuz, ne kadar meyve suyu satıyorsunuz, ne kadar sakız satıyorsunuz ve ne kadar kazanıyorsunuz diye sorduruyordu. Daha bu gün yine Müftülük çalışanlarından iki kişi gelerek ‘’ Buraları denetlemeye geldik’’ maske takmadıkları için içeri giremediler çünkü kapıda maskesiz girmek yasaktır yazıyordu.

Şu satırlar kulağınıza küpe olsun.

Zâhiren îmân etmiş görünüp, hakikatte iman etmemiş münafıklar güruhu iyi dinleyin!!!

Allahtan dilerim bana attığınız iftiraya düşmeden geebermeyesiniz..!!!

İyi bilin ki; Necdet Arman, Ahmet Gülesin, Abdullah Mesut Sarı ve Nesibe Polat hem bu dünyada hem Ahirette ensenizde olacağım.

Şu an çocuklarıma karşı ne kadar zor duruma düştüğümü bilmezsiniz, ben bunları yaşarken siz rahat uyuyabilirmisiniz.?!?

Gelin çay ocağını size teslim edeyim, bana onurumu Namusumu geri verebilirmisiniz.?

Çocuklarıma karşı mahcubiyetimi kaldırabilirmisiniz.?

Bu imzayı atrken Allahın huzurunda bu hesabı vereceğinizi düşünmediniz mi?

Bu imzayı atarken hiç mi sonuçlarını düşünmediniz, bu olayın nereye varacağı aklınıza gelmedi mi?

Bir bayanın arkasına sığınarak basit bir çay ocağı için bu kadar İftira atmanın sonuçlarını hiç mi hesaplamadınız.???

İyi dinleyin Baş münafık ve Avaneleri; şu an mide ağrısından muzdaribim,  bu iftiranın karşısında ne kadar yaşayacağımı Allah bilir, kaybedecek hiç bir şeyim kalmadı onurum ve Namusumla oynadınız... Bakın size malzemede verdim haydi şikayete gidin şimdi.

Necdet Arman, Ahmet Gülesin Beni hayattan kopardınız, beni çocuklarımdan kopardınız, beni yazımdan kışımdan baharımdan son baharımdan kopardınız... Allah belanızı versin 

Devamında... Diyanet Vakfının Fakir Fukaralar için milletten topladığı paraları Vakfın iyi hizmetlerini istismar edenler kimler hangi gerekçelerle ve kim adına yardım aldılar iddiaları var çok yakında... 

www.fatihhaberajansi.com'da