SON DAKİKA
Giriş Tarihi : 24-12-2021 20:25   Güncelleme : 24-12-2021 20:40

Zafer Partisi Malatya İl Başkanlığına Turgut Şahin Atandı.

Kısa süre önce siyasi hayatına merhaba diyen Zafer Partisi Malatya İl Başkanlığına Turgut Şahin atandı. Bir taraftan ülke sorunlarına proje üreten Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Ümit Özdağ, diğer taraftan teşkilatlanma çalışmalarını da hızlandırdı. Alışa gelen bir siyaset yapmayacaklarını ve her zaman planlı programlı Halk ile beraber olacağımızı ancak kapı kapı dolaşıp oy istemeyeceklerini söyleyen Genel Başkan Ümit Özdağ;

Zafer Partisi Malatya İl Başkanlığına Turgut Şahin Atandı.

Biz Türk olanlarla bütünleşeceğiz, Türk örf ve adetlerini derinlemesine yaşayacağız diyerek Malatya İl Başkanlığına atanan Turgut Şahine atama belgesini teslim etti.

Malatya İl başkanlığına atanan Turgut Şahin;
Türk milletinin ve Türk Milliyetçiliğinin ayaklar altına alındığı ve uzunca bir süreden beri Türk milliyetçiliği ile Atatürk ilkelerine bağlı Cumhuriyet değerlerine karşı pervasızca saldırılar karşısında suskun olan  Milliyetçi cephenin sesi olmaya, temsil etmeye, fikir limanı olmaya yemin etmiş kadrolardan oluşan Zafer Partisi ve onun Koca Kağanı Prof.Dr. Ümit Özdağ’ın çizdiği Turan Ülküsü ve Türkçülük hedefine; “BİLİM,BİRLİK,BARIŞ” öğretisi altında çalışmaya and içerek başladığımız,

Zafer Partisi Malatya İl Başkanlığına atanan Turgut Şahin

Zafer Partisi Malatya İl Başkanlığı görevini şerefle taşımaya ve Türk Milliyetçiliği bayrağını Turan’a götürmeye kararlı olan dava arkadaşlarımız  ile birlikte göreve başladık.
Malatya’mızın sahipsiz ve suskun iradesini temsil etmekten yoksun, biriken sorunlarına karşı duyarsız davranan mevcutlara alternatif bir 3. Yol olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün; “ Türk, Övün, Çalış, Güven” cümlesinden hareketle; aziz Türk milletinin evlatları olarak tarihi şan ve şerefle dolu, yıldırımlar koparan ahfadımızın hatırasına ve mirasına sahip çıkmak üzere Malatya ve Vatanımızın içinde bulunduğu yabancı istilası ile birlikte oluşan tüm sorunları çözmek için canla ,başla çalışmaya kararlıyız. Bölgemizin, Yurdumuzun ve milletimizin içinde bulunduğu ahval şerait konusunda “damarlarımızdaki asil kanın” farkında ve bilincindeyiz.  Altaylar’dan Tuna’ya kadar uzanan binlerce yıllık Türk kültür ve medeniyeti kapsamında; içinde bulunduğumuz durumun çözümü, yine Türk milletinin kendisidir. Türk milletinin feraset ve metanetine olan inancımız tamdır. Türk milleti ile birlikte yeniden ayağa kalkmaya, Türk devletini tekrar Türk milletine kavuşturmaya and içtiğimiz bu kutlu yolda; Rabbimiz bizi utandırmasın. Tanrı Türk’ü Korusun ve Yüceltsin. Ne mutlu Türküm diyene..!