MAGAZİN
Giriş Tarihi : 22-10-2020 21:06   Güncelleme : 22-10-2020 22:14

“Şecaat arz ederken merd-i Kıpti sirkatin söyler.”

Sayın Arman sizden randevu alıp makamınıza geldiğim zaman bazı konuları konuştuk benim söylemediğim cümlelerle beni nasıl itham edip ‘’İftira’’ attınız.? ‘’Kira men Kâtibin’’ Melekleri kayıt ediyordu…

“Şecaat arz ederken merd-i Kıpti sirkatin söyler.”

 

Yaklaşık 3 yıldır Başakşehir Müftülüğünde Necdet Arman, Ahmet Gülesin, Abdullah Mesut Sarı ve Nesibe Polat’ın iftiraları ile mücadele ediyorum.
Bunlar yetmemiş gibi birde Nesibe Polat’ın eşi Murat Polat’ta eklendi.

Tabi bunlar bir manada dünyada ki imtihanımız diyerek artık cevap vermeyeceğim sadece elimdeki bilgiler üzerinden yazmaya devam edeceğim.
Başakşehir Müftüsü Necdet Arman Hazretleri ile Ahmet Gülesin Savcılığa dilekçe vererek şu andan itibaren ‘’Can güvenliklerinin kalmadığını beyan etmişlerdir.

Basın savcısı da apar topar beni mevcutlu göz altına aldırmış ve savcılığa çıktığımda bu iddiaları görünce şaşkına dönmüştüm.
Koca Ragıp paşa ne güzel söylemiş “Şecaat arz ederken merd-i Kıpti sirkatin söyler.” Verdikleri şikâyet dilekçelerine  (…)  bu kadar da olmaz, ''Can güvenliğimiz yok derken'' ne yapacaklarını anlatmışlar, bu konuda İzmire doğru bir seyr-i sefer yapmak gerekir.
Değerli okurlarım şimdi size Necdet Arman ve Ahmet Gülesinin şikâyet dilekçelerini yayınlayarak takdiri sizin ''pak vicdanlarınıza'' bırakacağım.
Sayın Arman sizden randevu alıp makamınıza geldiğim zaman bazı konuları konuştuk, peki benim söylemediğim cümlelerle beni nasıl itham edip ‘’İftira’’ attınız.?  ‘’Kira men Kâtibin’’ Melekleri kayıt ediyordu…

’’Unutmayın hesap günü var Mahşer var Mizan var Terazi var, hatta boynuzsuz koyunun, boynuzlu koyundan hak talep edeceği bir gün var’’ O gün çok uzakta değil ahir zamandayız.

Buyurun sayın Necdet Arman Hazretlerinin şikayet dilekçesi.

Sayın Ahmet Gülesin, sizin için bir şey demeyeceğim çünkü yaptıklarınızı inkar eden bir insansınız, ancak Mahşer meydanında inkar edemeyeceğinizi hatırlatırım.

Birde can güvenliğim yok demişsiniz, aslında bu cümleyi neden yazdınız.? İzmirden size çok güzel bir haberim var biraz sonra.

Ahmet Gülesin Hazretlerinin dilekçesi

Bir çay ocağı için bu kadar tantanaya ne gerek vardı ki..!

Abdullah Alver Hazretlerinin iddiası 

Yarın Necdet Arman ve Ahmet Gülesinin İddialarına cevap vereceğim.