GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-06-2021 17:42   Güncelleme : 06-06-2021 17:42

Peker'den Kütahyalı 'ya yanıt arkadaşının ismini söyle

Sedat Peker, gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı'nın firari Sezgin Baran Korkmaz'ın otelinde kaldığı ve ekibinden olduğu iddialarıyla ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Peker'den Kütahyalı 'ya yanıt arkadaşının ismini söyle

Sedat Peker, Youtube'dan yayınladığı 9'uncu videosunda firari ve yurt dışına kaçan Sezgin Baran Korkmaz hakkında gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı'nın ilişkisi olduğunu iddia etmesi yeni tartışmaları beraberinde getirdi.

Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı'nın Sezgin Baran Korkmaz'ın ekibinin içinde yer aldığını ve otelinde kaldığını öne süren Sedat Peker, Kütahyalı'nın yurt dışına kaçan Sezgin Baran Korkmaz'ın otelinde kaldığına ilişkin iddialara dair "Sezgin Baran Korkmaz ile bir hukukum, alakam ve muhabbetim yok" açıklama yapmasına yanıt verdi.

Kütahyalı'ya Twitter hesabından yanıt veren Sedat Peker, "Rasim Ozan Kütahyalı, ben o otelde bir arkadaşımın misafiriydim diyor. O zaman o arkadaşın kim olduğunu bize söylesin. Ayrıyeten o arkadaşı da para ödediğine dair fatura yollasın" ifadelerini kullandı.

KÜTAHYALI NE DEDİ?
Kütahyalı, ise Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Sedat Peker'in bugünkü videosundaki açıklamalara dair şu ifadelere yer verdi:

"1-Sedat Peker geçen hafta pazar günü Cüneyt Özdemir yayınında rekor kısalıkta olan 9 saniyelik canlı bağlantıma karşı, kendisi de bugünkü videosunda 9 saniye benim ismimi geçirmiş.

2-Bahsi geçen otele tam 1 sene önce, bir arkadaşımın davetiyle, onun da ailesiyle beraber tatil yapmak için gittik. Organizasyonu o arkadaşım yaptı. SBK’nın misafiri değildim. SBK ile bir hukukum, alakam ve muhabbetim yok. Otelin adı da Paramount değil, başka bir isimdi."