SON DAKİKA
Giriş Tarihi : 06-06-2021 17:46   Güncelleme : 06-06-2021 17:46

Peker bizi ümmetin gaspçısı diye anarlarsa şaşırmam

Sedat Peker, yayınladığı videosunda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve A Haber televizyonuna sert sözler kullandı.

Peker bizi ümmetin gaspçısı diye anarlarsa şaşırmam

Sedat Peker, Youtube'dan yayımladığı son videosunda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AKP yanlısı yayın yapan A Haber hakkında sert sözler kullandı.

Kendisine ajan denilmesi üzerinden sert tepkisini sürdüren Peker, Erdoğan'a 'ümmetin lideri' denilmesi üzerinden  Filistin'de ve Azerbaycan'da yaşanan olayları gündeme taşıdı.

Erdoğan'ın Filistin'de ve Azerbaycan'da birtakım yanlış politikalar yaptığına işaret eden Peker, şu ifadelei kullandı:

"Ümmetin lideriyiz, Filistin’de o olay olduğunda A Haber yayın yapıyor. Sahtekâr diyor ki ‘Tayyip Erdoğan’a sevgi gösterileri’ ya orada Araplar ‘Tayyip neredesin’ diye bağırıyor. Adamlar hakaret ediyor, hiç utanmak var mı bunlarda. Ulan namusunuz bu kadar lan, siz adam değilsiniz...

Aslan avımı tamamlayacağım sizin desteğinizle. Siz de bir daha kimsenin çalamayacağı bir ülkeye sahip olacaksınız. Ya Balkanlar’ı köy köy gezdim. Şu an bizim yardım ettiğimiz, temas halinde olduğumuz Makedonya’da ırkçı bir parti var. Müslüman gruplar kırgın. Bir de Sırplara yardım ediyoruz. Balkanlar ümmetin lideri diye bizi kabul etmiyor, Araplar yanlış politikalardan düşman olurdular, Uzakdoğu’daki Müslümanlar da kibirli buluyor. Bir Azerbaycan kalmıştı, sizin beşli çete dediğiniz Azerbaycan’da tüm otoyol ihalelerini anlaşmasını yaptılar. Piyangoyu şimdi kim aldı biliyor musunuz? Pamukören.


 
Ulan Türkiye’yi yediniz şimdi de Azerbaycan’ı. Orada arkadaşlarınız varsa arayın, sorun, ‘Gardaş dediniz, burada her şeyi aldınız ya’ diyorlar. Artık konuşacağız. Belayı buldunuz. Size oy toplamak için günlerce herkese yemin ettirirdim. Şimdi tam tersini yapacağım. Belayı buldunuz, ölümüm tek kurtuluşunuz.

Aynı buradaki gibi her yeri aldılar Azerbaycan’da. Ön anlaşmalar tamam, artık Azerbaycan da bize ümmetin lideri demeyecek. Ümmetin gaspçısı diye bizi anmaya başlarsa şaşırmam."