GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-01-2021 22:37   Güncelleme : 16-01-2021 23:16

MHP'li Vekil Arzu Erdem ve İŞGADER Gazetecilerle buluştu

MHP’nin Sempatik Parlamenteri Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Arzu Erdem Bayrampaşa’da Bir Dizi Ziyaretler Gerçekleştirdi...

MHP'li Vekil Arzu Erdem ve İŞGADER Gazetecilerle buluştu

Yılmaz Birincinin Haberi

Önce MHP İlçeye uğrayan yeni ilçe başkanı İbrahim Yeşil’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Erdem daha sonra ilçe başkanı Yeşil ile birlikte İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Derneğini ziyaret etti… Dermek başkanı Hakan Sulu ve idari heyeti tarafından ağırlanan Erdem, 10 Ocak Gazeteciler gününde derneğe davet edilen ancak ertelenen bölge basın mensupları bu vesile ile Erdem’in ziyaret programına dahil edilerek Dernek ev sahipliğinde Hem Milletvekili hem de Basın mensupları bir araya getirilmiş olup dostane sohbet gerçekleştirilmiş oldu. Çay faslı ile devam eden sohbette bir hayli güzel geçtiği görüldü. Herkesi tek tek dinleyen öneri ve şikayetinleri not alan Erdem, gördüğü büyük ilgi ve alaka karşısında bir hayli memnun olduğu gözlendi.

Ziyaret kapsamında  Bosna Sancak Trakya Rumeli Balkan  Platform Başkanı Suat Nurkan,28 Giresunlular Derneği başkanı Murat Cenger ve yardımcısı Yasemin Binici’de Vekil Erdem’i yalnız bırakmayanlar arasında yer aldı.  Ziyaret programın sonunda  Ünlü Kristalci Osman Duman tarafından  tasarlanan İŞGADER tarafından kendisine  hazırlanmış olan Ayyıldızlı özel Kupa  Milletvekilili Arzu Erdem’e Hediye edildi. Ayrıca  İŞGADER tarafından özel hazırlanan Teşekkrürnameler Başkan Sulu, Başkan Yeşil ve Vekil Erdem ile birlikte gazetecilere taktim edilmesiyle  hatıra fotoğraf çektirilmesiyle program son buldu.

Kaynak: Bayrampaşa ve Haber İstanbul Gazeteleri