FATİH HABERLERİ
Giriş Tarihi : 11-06-2021 22:39   Güncelleme : 12-06-2021 11:42

İYİ Parti İl Başkanı Kavuncu; ''Girmediğiniz gönül sizin değildir''

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu Fatihlilerin gönüllerini fethetti, İYİ Parti Fatih ilçe teşkilatının organize ettiği programda, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu Ayasofya Camiinde Cuma Namazını müteakip vatandaşların dertlerini dinledi.

İYİ Parti İl Başkanı Kavuncu; ''Girmediğiniz gönül sizin değildir''

Fatih Dadaşoğlu/İstanbul

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu Fatihlilerin gönüllerini fethetti, İYİ Parti Fatih ilçe teşkilatının organize ettiği programda, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu Ayasofya Camiinde Cuma Namazını müteakip vatandaşların dertlerini dinledi, fikirlerini sordu İYİ Partiden beklentilerini, eleştirilerini sorarak Fatihlilerden bilgi alan İYİ Parti İstanbul İl başakanı Buğra Kavuncu; zaman zaman vatandaşların öneri ve şikayetlerini de not almayı ihmal etmedi.

Başkan Kavuncu; '' Biz her hafta iki ilçemizi ziyaret ediyoruz, çalmadığınız kapı sıkmadığınız el, girmediğiniz gönül size ait değildir''  biz sadece siyaset yapmak için gezmiyoruz, halkımızzın ihtiyaçlarını, eleştirilerini dinliyoruz, elimizden geldiğince dertlerine çare olmaya çalışıyoruz dedi.

Başkan Kavuncu; Fatihte gösterilen ilgiden oldukça memnun kaldı, Sultanahmette bir çocuğun soruları karşısında tıpkı Mimar Sinan gibi cep telefonundan bazı bilgileri göstererek, hem çocuk hemde ailesi Başkan Kavuncunun samimi tavırlarından dolayı memnun olduklarını dile getirdiler.

Toplumun her kesimden İnsanlar İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncuya ilgi göstedikleri gözlerden kaçmadığı gibi, Başkan Kavuncu da her insanla hoş sohbet etmeketen çekinmedi.

Sultanahmet ve Cankurtaram Mahallesinde ki esnafları ziyaret eden Başkan Kavuncuya Fatih halkının ilgisi oldukça büyüktü... Yoldan geçen arabalar durarak başkan Kavuncu ile sohbet ettiler,, Fatih halkı balkonlardan ve evlerinin camlarından İYİ Parti İstanbul İl başkanı Buğra Kavuncuya sevgi gösterilerinde bulundular.

            Bir grup müzisyen Başkan Kavuncuya '' Artık nefes alamıyoruz, yaşama hakkımız kalmadı, sesimizi duyuracağımız bir kişi ve kurumda yok'' diyerek sitem ettiler.

İYİ Parti İstanbul İl başkanı Buğra Kavuncu esnaflara olduğu gibi müzisyenlerde '' Sabırla birlik ve beraberlik içinde özellikle Kardeşlik ve komşulıuk ilişkileri içerisinde bu hastalıktan ve ekonomi krizden kurtulacağız'' dedi.

Başkan Kavuncu esnaf ziyaretlerini yaparken bir çok vatandaşa da parti rozeti takarak, teşkilat saflarına kattı. Rozet takılanlardan biride Sultanahmette ayakkabı boyacılığı yapan bir esnaftı, Başkan Kavuncunun ziyaretinden memnuniyetini dile getirerek İYİ Parti rozetini seve seve takacağını söyledi.

İstanbul İl başkanı Buğra Kavuncu ile esnaf ziyaretine katılan İl ve Fatih ilçe yöneticilerinin yanı sıra

Vedat Bayram, emekli milletvekili

Abdullah Şalcı -il Teşkilât Başk 
Barbaros Hayrettin mahiroğulları il yönetim kurulu üyesi
Özcan Çeliksiz Fatih İlçe Başkanı 
Oğul Aktuna il Başkan yardımcısı
Fusun Mehlika toca-il kadın kolları başkanı
Ahmet Akbulut-Fatih ilçe Başkan yardımcısı
Kürşat Ceylan-il Başkan yardımcısı ve çok sayıda partili katıldı

Yoldan geçen sürücüler arabalarını durdurup Başkan Kavuncu ile ziyaret etmek isteyince, trafik durma noktasına geldi.

Fatih halkının İYİ Partililere teveccühü ,İYİ Parti ve Genel Başkan Meral Akşenere sevgileri ve teveccühleri Partilileri memnun etti.

Fatihliler cam ve balkonlarından başkan Kavuncuya alkışlarla destek oldular

İYİ Parti Fatih ilçe teşkilatının organize ettiği esnaf ziyaretinin son bölümünde, Küçük Ayasofya Spor klübünü de ziyaret eden İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncuyu kulüp yöneticileri mükemmel bir karşılama yaparak, görüşlerini eleştirilerini kulüplerinin ihtiyaçlarını başkan Buğra Kavuncuya ilettiler, İYİ Parti İstanbul İl başkanı Kavuncu; '' Elimizden gelen ne varsa gençler için her şeyi yapmaya hazır olduklarını söyleyerek, isteklerini not aldı.

Küçük Ayasofya Spor kulübü, İYİ Partililere eşlik eden tüm vatandaşlara yemek ikram ederek, ziyaretlerinden dolayı başkan Kavuncuya teşekkür ettiler.

Sultanahmet meydanınında ki esnaflarıda ziyaret edip dertlerini dinleyen başkan Kavuncu; Sulltanahmet meydanında ki çeşmeden su içmeyide ihmal etmedi.İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Fatihlilerin yoğun ilgisinden oldukça memnun kalarak Fatihten ayrıldı.