SON DAKİKA
Giriş Tarihi : 11-05-2021 22:12   Güncelleme : 11-05-2021 22:45

HAMAS attığı füzelerle israili Cehenneme çevirdi

Siyonist israil Mescidi Aksaya yaptığı saldırılarla tüm dünyanın tepkisine neden olmuştu, akşam saatlerin de HAMAS Telavive 150 füze attı ve en az 20 israilli hayatını kaybetti.

HAMAS attığı füzelerle israili Cehenneme çevirdi

Siyonist israil Mescidi Aksaya yaptığı saldırılarla tüm dünyanın tepkisine neden olmuştu, akşam saatlerin de HAMAS Telavive 150 füze attı ve en az 20 israilli hayatını kaybetti çok sayıda yaralı var.

İsrailliler bodrum katlara saklandılar, HAMAS  muazzam bir şekilde tel avivi vuruyor, israile tüm uçuşlar durduruldu, HAMASIN attığı füzelerin isabet ettiği bir otobüs tamamen yandı, israill,iler tedirgin ve bodrumlardan çıkamıyorlar.Gassam tugaylarından yapılan açıklamada '' Müslüman ülkelerinden hiç birinde lanetlenmiş yahudi israilin bayrağı dalgalanmamlıdır.'' 

HAMAS Lideri İsmail Heniyye de bir açıklama yaparak israilliler zelil bir şekilde geri döndüklerini söyledi.İsmail Heniyye: En mübarek cephe Kudüs cephesidir. Bu cephe bütün ümmetin, bütün dünya özgürlerinin cephesidir. sadece Filistinlilerin cephesi değildir.... Heniyye: Kudüs bizi çağırdı, biz de bu çağrıya icabet ettik: Nasıl geç kalabilirdik ki?

Ayrıntılar geliyor