SİYASET
Giriş Tarihi : 21-05-2020 19:13   Güncelleme : 21-05-2020 20:10

Gelecek Partisi Başakşehir İlçe Teşkilatı Esnafla Buluştu

Gelecek Partisi pandemi salgını nedeniyle ilk yakın temasını İstanbul’da gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Fatih Dadaşoğlu ziyarete çıkmadan önce bir durum değerlendirmesi yaparak ''Arkadaşlar girmediğimiz sokak, mahalle cadde ve sıkmadığımız el, girmediğimiz gönül bize ait değildir'' diyerek ziyaretlere başladılar.

Gelecek Partisi Başakşehir İlçe Teşkilatı Esnafla Buluştu

Haber: M. Oğuzhan Alperen/İstanbul

Kısa süre önce siyasi kuruluşunu gerçekleştirerek il ve ilçelerdeki teşkilatlarını hızla gerçekleştiren Gelecek Partisi bugün İstanbulda esnafla buluştu.

İstek talep ve sorunları yerinde ve birinci ağızlardan dinlendi. Başakşehir İlçe Teşkilatı Başakşehirlilerin dertlerini, İsteklerini yerinde dinledi.

 Yanlış ekonomik politikalar ve Pandemi salgını nedeniyle sıkıntılar yaşayan küçük ve orta ölçekli esnafın acil beklentileri  tek tek not alınarak İl Başkanlığına bir rapor halinde iletilecek. Özellikle pandemi sonrası meydana gelebilecek muhtemel krize karşı duyulan tedirginlik ön plandaydı. 

Başakşehirliler, Gelecek Parti mensuplarını sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen görüşmeler halkın GELECEK partisinden ümitvar olduklarını gösterdi.

Ziyaretten duyulan memnuniyet ise gözden kaçmadı Ziyarete Başakşehir İllçe Teşkilatı yanı sıra İl yönetiminden İlçe sorumlusu Fatma Demiray da katıldı.

Ziyaret esnasında zaman zaman duygulu anların yaşandığıda gözlendi, Gelecek Partisi teşkilat mensuplarının ''Sizlere Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlunun selamını getirdik, sizlere ve Ailenize çok Selamları var, sizlere ve Ailenize Hayırlı Bayramlar diliyor'' söylendiğinde bazı esnafların duygulandığı gözlerden kaçmadı.

Başakşehir Halkının eski Bayramları özledik sözlerine is İl Başkan yardımcısı Fatma Demirayın '' İnşallah o eski Bayramlar da Gelecek Partisi ile gelecektir'' diyerek oldukça samimi bir ortamda ziyaretler yapıldı.