SİYASET
Giriş Tarihi : 21-05-2020 10:24   Güncelleme : 21-05-2020 10:24

Gelecek Parti Lideri Davutoğlu esnaf odaları başkanları ile bir araya geldi

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, esnaf ve esnaf odaları başkanları ile telekonferans üzerinden bir araya geldi.

Gelecek Parti Lideri Davutoğlu esnaf odaları başkanları ile bir araya geldi

Sivil Toplum Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ'ın koordinesinde gerçekleşen toplantıya, Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Dökümcüler Odası, Kahveciler, İnşaat Malzemeleri, Madeni Sanatkarlar, Aktarlar, Ziraat ve Ticaret Sanayi Odalarının yanı sıra iş adamları, Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanları, küçük ve orta ölçekli esaflar ile Federasyon Başkanları katıldı.

Telekonferans yöntemi ile gerçekleşen toplantıda, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, katılımcıların sorunlarını dinleyerek notlar aldı. Katılım sağlayan tüm esnaf ve sanatkar kovid-19 salgını nedeniyle, içinde bulundukları sorunları aktarma fırsatı buldu. Toplantıdan oldukça memnun kaldıklarını dile getiren katılımcılar, bu zor süreçte Davutoğlu'nun dertlerini dinlediği ve yanlarında olduğu için teşekkür ettiler. 

Davutoğlu, esnaf ve sanatkarlardan aldığı sorunları her platformda dile getireceğini ifade etti.

Toplantıyı koordine eden Gelecek Partisi Sivil Toplum Halkla İlişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Gelecek Partisi'nin en zor şartlarda milletin ve özellikle de esnaf ve sanatkarların yanında durduğunu dertlerini dinlemeye ve çözüm üretmeye devam edeceklerini ifade etti.