SİYASET
Giriş Tarihi : 23-10-2020 21:14   Güncelleme : 24-10-2020 11:01

Gelecek Parti Başakşehir de dibe vurdu.!

Kısa süre önce siyasi hayatına merhaba diyen Gelecek Parti, İstanbul da balon gibi şişirildi..! Kısa zamanda kağıt üzerinde teşkilatlarını tamamlayan İl yönetimi, şimdilerde (dibe) vurdu.

Gelecek Parti Başakşehir de dibe vurdu.!

Oğuzhan Alperen/İstanbul

İstanbul'un gözde ilçelerinden Başakşehirde kısa sürede teşkilat çalışmalarını tamamlayıp, Siyasette biz de varız deyerek Başakşehirlilerle  buluşan ve halkın teveccühünü kazanmaya başlamışken, teşkilat içinde  nedeni bilinmeyen bir sebeple, fitne baş gösterdi Gelecek Parti başakşehir ilçe teşkilatı  darma dağın edildi. 

Gelecek Parti Kurucu İlçe Başkanı kısa sürede bin bir zorlukları aşarak, teşkilatı tamamlayıp, alındı belegesini aldıktan hemen sonra, gizli bir el devreye girdi ve teşkilat içerisinde kişisel istikbaliningereği, ilçe yönetiminin aralarına nifak sokarak kurucu ilçe başkanı istifaya zorlandı. 

Gelecek Parti Başakşehir İlçe başkanı açıkça, İstanbul İl başkanı ve İl yöneticilerine  "isterseniz  bana verdiğiniz emaneti size iade edeyim" 3 defa açık açık söylemesine rağmen "İl başkanının not aldık kongrede gereğini yapacağız''  sözleri ile hiç bir işlem yapmadı. 

Çok geçmeden apar topar mahalle derneği gibi, 1. Olağan kongreye gidildi  seçilen yeni  başkan 4 ay dayana bildi   2. ilçe başkanıda aynı entrikalar la istifa kararı aldı. Ardından 3. ilçe başkanı atandı ve şimdilerde oda umarız bu enrikalara maruz kalmaz. 

Dibe vurmanın perde arkası, ve yaşananlar (...)  çok yakında www.fatihhaberajansi.com'da