MAGAZİN
Giriş Tarihi : 08-10-2020 09:35   Güncelleme : 08-10-2020 19:02

Başakşehir Müftülüğünde Neler Oluyor (2)

Dikkat edin tamamı Din adına konuşurlar ama Din bilmezler, Fıkıh bilmezler, Kur'anı anlamazlar 3-5 ayetin dışına çıkamazlar..  Deseniz ki hele gelin bir Fatihayı okuyun bir sürü yanlışı çıkar, sorarsanız Din görevlisiyim derler ama Din ile donu ayıramazlar inandığım Din derki "Yalan söylemeyeceksin İftira atmayacaksın" fakat bunlar din görevlisi ama hangi dine inanırlar ben bilmiyorum. 

Başakşehir Müftülüğünde Neler Oluyor (2)

Fatih Dadaşoğlunun özel haberi

“Şecaat arz ederken merd-i Kıpti sirkatin söyler.”

İmam Sabah Namazında yok ama her kavgada var.!

Yaklaşık üç yıl önce bir ‘’Fitne ’’ ekibinin İftiraları ile karşı karşıya kaldım, fitne ekibi şunu çok iyi biliyorlardı ben, Onuru ile namusu ile helalinden yaşayan bir İnsanım beni iftiraları ile sıkıştırıp kendilerine benzetmeye çalıştılar. Heyhat!!! Benim Kanımda Süstümde İnancım da bozukluk yoktur. Fitne ekibi kendi kusurlarını ört bas etmek için Vatan evlatlarını kıskanmadan edemezler. Ne gariptir ki fitne ekibi iftiralarını atarken,  hep yüce Dinimizi kullanırlar , yani  yaptıkları en iyi iş kutsallarımızın arkasına saklanarak, İslam kisvesine bürünüp Saf ve temiz Müslümanlara İftira atmak karalamak vs. Peki şahsıma bu iftirayı atanlar kimler.?

1-  Başakşehir Müftüsü Necdet Arman

2- Murakıp Ahmet Gülesin

3-  Cami imamı Abdullah Mesut Sarı

4- Kur'an Kurs hocası Nesibe Polat

Dikkat edin tamamı Din adına konuşurlar ama Din bilmezler, Fıkıh bilmezler, Kur'anı anlamazlar 3-5 ayetin dışına çıkamazlar..  Deseniz ki hele gelin bir Fatihayı okuyun bir sürü yanlışı çıkar, sorarsanız Din görevlisiyim derler ama Din ile donu ayıramazlar inandığım Din derki "Yalan söylemeyeceksin İftira atmayacaksın"  kul hakkı yemeyeceksin, Vakıf malına dokunmayacaksın, fakat bunlar din görevlisi ama hangi dine inanırlar.?!? 

Son dönemde bir sürü İnsan Camiye gitmez oldu sebebi işte bunlar gibi olanlar... Açık söyleyeyim Din adamlarına çok büyük saygım var Allah onlardan razı olsun, fitne ekibinin şerrinden de Müslümanları hatta gavurları bile muhafaza eylesin Amin

Kıymetli okuyucularım şimdi size Cami İmamı Abdullah Mesut Sarının yaptığı kan donduran ‘’İftiralarının’’ belgesini paylaşıyorum TAKDİR SİZ OKUYUCULARIMIN.

Hani bir Tilki hikâyesi var ya işte tamda öyle;

Tilkinin kuyruğu kayaya sıkışmış ve kuyruğunu kesmek zorunda kalmış. Daha sonra bir başka tilki onu gördüğünde “Kuyruğunu neden kestin?” diye sormuş. Kuyruğu kesik olan; “Böyle mutlu hissediyorum. Sevincimden havalara uçuyorum” demiş. Bunun üzerine diğer tilki de kuyruğunu kesmiş. Fakat mutluluk yerine şiddetli bir acı çekmiş. Hemen tilkiye gelip; “Neden bana yalan söyledin?” demiş. Tilki; “Eğer acı çektiğini diğer tilkilere söylersen onlar asla kuyruğunu kesmez ve bizimle dalga geçerler.” demiş. Bu iki tilki diğer tilkilere yaşadıkları mutluluğu (!) anlatmışlar. Böylece tilkilerin çoğu kuyruklarını kesmişler. Çoğunluk onlara geçince bu sefer kuyruğu olanlarla dalga geçmeye başlamışlar. İşte böyle...

Fitne ekibi; Önce topluma iftiralarını  yayarlar, sonra iyi insanları kötü insanlara ayıplatırlar, yıllarca böyle yapmadılar mı.?!?

Fitne ekibi  Müslümanları iki şeyle alt ederler

  • Kadın ile İftira atarlar
  • Para ile iftira atarlar

Ama kendilerinin bu konuda Cemaziyel evvelleri ile asla yüzleşmek istemezler. Asla ve kat’a kendileri olamazlar, çünkü tasmaları başkalarının elinde (…)

Fitne ekibine  bir önerim var; ‘’Kendiniz olun , Fazlasını Olmaya Çalışırsanız ‘’Bir Hiç Olursunuz..’’

Cami İmamı Abdullah Mesut Sarının iftiralarını Müftülük yalanladı…

Buyurun belgesi

Kur'an Kurs hocası Nesibe Polat'ın telefonunda ki kayıtlı kişilere şahsımla alakalı gönderdiği mesajı edebim müsade etmiyor yazmaya, eğer İftiralarında dedikleri gibi gerek Müftü Necdet Arman da Murakıp Ahmet Gülesinde, gerek Cami imamı Abdullah Mesut Sarıda ve gerek Kur'an Kurs hocası Nesibe Polatın elinde şahsımla alakalı ses ve video kayıtları varsa buradan yayınlamaya hazırım. 

Sayın Müftü bey, basit bir çay ocağı için bu kadar iftiraya tehdide şantaja gerek varmıy dı.??? 

Sayın Ahmet gülesin hakkınızda bir iddia var, bu soruyu sorarken eşinizden çok  çok özür dileyerek soruyorum 

31.07.2014 Perşembe günü saat 15:00 da alınan  08 nolu karar ile eşiniz adına Türkiye Diyanet Vakfının Fakir ve yoksul vatandaşlara yaptığı 500 TL yardımı aldınız mı.?!? Almadınız mı.? Vereceğniz cevabı buradan yayınlayacağımı bildirir tekrar tekrar hanımefendiden özür dilerim.

Devam edecek...Fitnecilerin kökenleri.