YEREL
Giriş Tarihi : 08-07-2021 11:35   Güncelleme : 08-07-2021 12:12

Başakşehir Belediyesinden Bayram Öncesi Tedbirler

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Başakşehir Belediyesi Bayram öncesi sıkı tedbirler alarak tüm Camilerde Vatandaşların rahatlıkla Bayram Namazını kılacakları ortamları hazırlıyor.

Başakşehir Belediyesinden Bayram Öncesi Tedbirler

Haber ve Fotoğraflar: Fatih Dadaşoğlu

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Başakşehir Belediyesi bir takım tedbirler aldı, alınan tedbirler arasında Vatandaşların topluca Bayram Namazı kılacağı Camiler ve Bahçelerini temizleyip Cami bahçelerinde ki oturakları değiştirerek çevre temizliğini yaptırıyor.

Sabahın erken saatlerinde Abdülhamit Han Camiine gelen Belediye çalışanları, Cami bahçesini ve Cami bahçesinde bulunan SUFİ ÇAY EVİ'nin çevresinin bakım onarım ve oturaklarını değiştirdi.

 

Oturma bankları ve Caminin çevre temizliğinin yaplmasından dolayı Çay ocağında oturan Halkın Belediye Başkanı ve ekibine şükranlarını sundular, Başakşehir Belediyesinin bu hassasiyetinden dolayı çay ocağında bulunan vatandaşları mutlu ettiği gibi sayın Başkan Yasin Kartoğlu'nun hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Sabahın erken saatlerinde Başakşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü çalışanları Başakşehirde ki Cami ve Bahçelerin çevrelerini bakım onarım için adeta seferber oldular. İlk olarak Abdulhamit Han Camii ve Çayocağının çevre düzenlemesini yaparak 14. bölge Camiine gittiler.

Çayocağın'da oturan vatandaşlar memnuniyetlerini Belediye personeline sundular.