MAGAZİN
Giriş Tarihi : 25-10-2020 20:28   Güncelleme : 28-10-2020 21:28

Ahmet Gülesin.! Vehbi Amcanın hatırına sustum..!

Ahmet Gülesin ve Necdet Arman..! bilemiyorum Kur’an okumasını bilir misiniz.? İnsana zarar vermeyi en büyük günahlardan saymıştır, yüce Rabbimiz, onun için bizim Allaha, Resulüne, İslam’a, Kur’ana inancımız sağlam olduğu içindir ki.!!! Teslim de olmuşuz.

Ahmet Gülesin.! Vehbi Amcanın hatırına sustum..!

Ahmet Gülesin ile Necdet Arman beyler (!!!) biz onları tehdit ederek ‘’an itibarı ile can güvenliklerinin kalmadığını’’ Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığına bildirmişlerdir, biraz daha Türkçeleştirirsek, daha anlaşılır hale getirecek olursak;  ‘’her an öldürülebilirler, yaralana bilirler, darp edilebilirler (…) vs. vs.’’ 
Ahmet Gülesin ve Necdet Arman..! bilemiyorum Kur’an okumasını bilir misiniz.?  İnsana zarar vermeyi en büyük günahlardan saymıştır, yüce Rabbimiz, onun için bizim Allaha, Resulüne, İslam’a, Kur’ana inancımız sağlam olduğu içindir ki.!!! Teslim de olmuşuz.
Ahmet Gülesin; Biz yalan söylemeyiz, haram yemeyiz, İftira atmayız, kimsenin namusu ile oynamayız, faiz alıp vermeyiz, Müminlerle dostluk kurarız, hiç kimsenin ekmeği ile, Namusu ile oynamayız… Bizim inandığımız Din bunları yasaklar.
Necdet Arman, Ahmet Gülesin, Abdullah Mesut Sarı, Murat Polat ve Nesibe Polat ‘’Rabbimden diliyor ve istiyorum; şu an okunan yatsı Ezanlarının hürmetine sizi hiç bir zaman evinizde, işinizde, yatağınızda ve yaşantınız da huzur göstermesin…’’ Bir ekmeğe muhtaç olasınız, Rabbim size dert verip derman vermesin, İnşallah yılan gibi yerlerden sürünesiniz, sıkıntınız büyürse kibrinizi kırıp gelin bizden helallik alın… Ve son olarak size söyleyeceğim ‘’  Bütün bedenimle ve ruhumla Rabbimden diliyor ve istiyorum ‘’ son nefisinizde İmansız gidesiniz.’’ Âmin
Ahmet Gülesin;umarım canınızın tehlikede olması benden değildir, beni bahane ederek bazı şeyleri saklamamış sınızdır, o  Karadenizden talimat veren biraz daha beklesin, talimat nasıl olurmuş,  hırçın dalgalar arasından balıkları yakalayan martılar. .?!?   Neyse yakında buraya döneriz şimdilik Nokta. 

Rabbim her şeyi gören ve bilendir.. O bayanı tanımadığınızı yazmışsınız, hiç görmediğinizi yazmışsınız.

Ahmet Gülesin; siz değilmiydiniz ‘’Bayan ağlayarak gelip Necdet Armana bir saat dert yanıp ifade verdi diyen,''

Siz değilmiydiniz, ‘’elimizde ses kayıtları var diyen’’,

Siz değilmiydiniz; Reno bir araba da sabah işte olmanız gereken saatte, Fenertepede beni görünce bayanı arabadan indirerek cep telefonunuzla resim veya video çeken’’
Ahmet Gülesin siz değilmiydiniz (!!!) Çay ocağının karşısında uzun süre siz söyleyip bayana yazdıran ve sonunda odanızda da bunları hiç yapmamış çasına Kue'an'ı Kerime terddüt etmeden el basan ancak hiç bir şey konuşmadan yani bu olaylardan haberim yok ben değildim demeden elbasan siz değilmisiniz.?

Unutmayın Ahmet Gülesin;  "Kulakları sağır eden o ses geldiğinde, 0 gün kişi kardeşinden, annesinden, babasından, eşinden ve çocuklarından kaçar. 0 gün her kişinin işi başından aşkındır. 0 gün bir takım yüzler ışık saçar; güleçtir, müjde almıştır. Bir takım yüzler de o gün toza toprağa bürünmüş; kapkara kesilmiştir. İşte bunlar inkarcılardır, günahkârlardır." (Abese, suresi /33-42 Ayetlerin meali)

Ahmet Gülesin siz değilmiydiniz, bu soruşturmayı savcılık ve kaymakamlık beraber yürütüyor, gelip sizi alacaklar merak etmeyin bizde, sizden çay ocağını alıp Müftü beyin dediği gibi, bize yakın arkadaşlara vereceğiz diyen,

Ahmet Gülesin siz değilmiydiniz; çay ocağına gelip ne kadar su satıyorsun, ne kadar çay satıyorsunuz, kaç para kazanıyorsunuz diyen.?!?
Ahmet Gülesin;  önce bunları söylerken, sonra hiç görmediğinizi, şimdi de öğrenciniz olduğunuzu söylüyorsunuz (???) merak ettim bu söyleminizden sonra bu bayan için ne diyeceksiniz.?
Gerek bulunduğunuz kurum aracılığı ile ve gerekse olduğunuz makam aracılığı ile bir takım mercileri/insanları inandıra bilirsiniz, ancak Âlemlerin Rabbi olan Allah’ı inandıramayacağınız kesin.
Ahmet Gülesin size tavsiyem; Kimseye iftira atmayın, yalan isnat etmeyin, söylediklerinizi inkâr etmeyin, haksızken haklı olmaya kalkışmayın, kendinize yazık edersiniz, Ailenizi üzersiniz, Vehbi Amcayı üzersiniz yapmayın etmeyin ‘’Milletin verdiği masa ile, Milletin verdiği makamla, Millete kabadayılık yapmayın.’’

Hesap günü var, Mahşer var, Sırat var, Mizan var, Terazi var, Eli öpülesi babanıza layık olmaya çalışın, okuduğunuz okullarda size böyle mi öğrettiler..! Öğretmenlerinize mahcup olursunuz, Mazlum ve Onurlu babanıza mahcup olursunuz, Ailenize mahcup olursunuz, en azından Babanıza layık olmaya çalışın, yaptıklarınızdan, attığınız iftiralardan hicap duyun ve çekilin odanızın bir köşesine, başınızı iki avucunuzun arasına alın ve bir muhasebe yapın..! 
Bilmem ki ne söylesem, hangi cümleleri kursam, hayat çok kısa değer mi:?!? 
Bu kadar iftira atmaya, bu kadar çarpıtmaya, yakışır bir Müslüman’a.? 
Ahmet Gülesin Kaynaklarımın verdiği bilgilere göre; sizin değil de, o eli öpülesi babanız Vehbi Amcanın hatırına size karşı sesimi çıkarmayacağım, iyi bil ki (!!!) Mahşerde iki elim yakanda olacak. Vehbi amcanın hatırına size bu son yazım daha da isminizi bile zikretmeyeceğim, elleri öpülesi babanız o koca çınarın hatırına susuyorum. 

Yarın Necdet Arman'ın şikayet dilekçesine cevap vereceğim....