MAGAZİN
Giriş Tarihi : 30-10-2020 20:15   Güncelleme : 31-10-2020 12:11

Adalet İftiracılara Geçit Vermedi

Yaklaşık üç yıldır Başakşehir Müftüsü Necdet Arman, Başakşehir Müftülük Murakıbı Ahmet Gülesin, Cami görevlisi Abdullah Mesut Sarı ve Kur'an Kurs görevlisi Nesibe Polat bir türlü bitmeyen yalan, İftira ve tehditleri ile karşı karşıyayım...Ata sözüdür ''Yel kayadan bir şey koparmaz'' işte tamda öyle.

Adalet İftiracılara Geçit Vermedi

Bir çay ocağı için İnsanların ''NAMUSU'' ile oynanmaz ki (!!!)  İnsanların Namusu ile oynayanlara Halk arasında ne denir.?!? Onun cevabını da size bıraktım

Yaklaşık üç yıl önce  Başakşehire Müftü olarak atanan, Necdet Arman, Başakşehir Müftülük Murakıbı Ahmet Gülesin, Cami görevlisi Abdullah Mesut Sarı ve Kur'an Kurs görevlisi Nesibe Polat'ın olmadık ''İFTİRALARI'' ile karşı karşıya kaldım, 

zaman içerisinde bir takım yalan iftiraları ile üzerime geldiler fakat en sonunda mesele ''Namus'' olunca işler dahada sarpa sardı.

Necdet Arman Ahmet Gülesin Abdullah Mesut Sarı ve Nesibe Polat, şahsımla alakalı attığınız  iftiralarınızı söylediğiniz  yalanlarınızı, Savcılık (Adalet) tümünü  redderek sizi mahkum etti...

Bilmem ki yüzünüz kızarır mı..?!? 

Belge 1

Necdet Arman geldiğinde kucağında patlamaya hazır bir bomba olarak buldu bu kumpası...Ve kolları sıvadı ilk iş olarak ''Çay ocaklarını'' boşaltıp anahtarlarını kendisine teslim etmemizi istedi. Çay ocaklarını bizden alıp onlara yakın olan arkadaşlarına vereceklerini daha evvel beyan etmişlerdi. 

Fakat araştırmadan, soruşturmadan bu işlere girince daha geri dönemedi yani Necdet Armanı yanılttılar., dört öksüz çocuğun ekmek ve tahsillerini devam ettirecek paralarına  göz dikenlerle beraber olup, sanki karşısında düşman varmış gibi top yekun saldırıya geçtiler.. Din görevlisi olmaları hasebiyle etkileyeceği büyük kitleler olacağını zannettiler, fakat Allahın da bir hesabı olduğunu unuttular..

Dört koldan üzerime gelmeye başladılar, Müftü Necdet Arman bir taraftan, Murakıp Ahmet Gülesin bir taraftan, Cami görevlisi Abdullah Mesut Sarı bir taraftan, Kur'an Kursu görevlisi Nesibe Polat bir taraftan müthiş bir saldırı başlattılar (!!!) zannedersiniz ki Ermenistan Azerbaycana saldırıyor Makamları ve Memuriyetlerine güvenerek her defasında ''DEVLET'' olduklarını söyleyerek,  iftiralarla bzi kirleteceklerini zannettiler, fakat güçleri yetmedi Allah müsade edtmedi...

Tehdit, İftira, Şantaj ve yalanlarına devam ederek Namuslu Şerefli İnsanların, namuslarını kirletmek için yapmadıkları kalmadı ellerinden geleni yaptılar. Yalan söyleyip iftira atarak Her şeyi kirlettiler

Kirletmeyin Müftülüğü, kirletmeyin Camileri, kirletmeyin Kur'an Kurslarını, Kirletmeyin Cemaati, kirletmeyin Mihrapları, kirletmeyin Minberleri, kirletmeyin Kürsüleri, kirletmeyin İnsanları (!!!) Kirletmeyin Hakikatları ayıptır günahtır Allahtan korkun, Sırat var, Mizan var Mahşer var, Hesap var, Cehennem var...

Cami Kürsülerinden Müslümanlara; Yalan söylemeyin, İftira atmayın, Müslümanlara kumpas kurmayın, Hak yemeyin, Adaletten ayrılmayın, Yalancı şahitlik yapmayın... Nasıl söyleyeceksiniz.??? Söylerken diliniz tutulmaz mı, nefesiniz titreme mi..?!? 

Kirlettiniz Camileri, yıktınız hakikatleri, yalan söylediniz, iftira attınız, Cemaati küstürdünüz, Cemaat arasına fitne sokup, Cemaati böldünüz yıktınız güvenirliliğinizi..!

Atık bırakın, bırakın da İslam gelesin, bırakın da Kur'an gelsin bırakın da Müslümanlar Kardeş olsun, bırakın iftiralarınızı tövbe edin Allah'tan af dileyin..

Abdullah Mesut Sarı Cami Cemaatine Namaz sonrası şahsıma olmadık iftiraları attı,

Kurs görevlisi Nesibe Polat Kursa gelen bayanlara Kur'an yerine iftira kin nefret anlattı... 

Müftü Necdet Arman, ve Ahmet Gülesin Dernek yöneticilerine  hakkımda ağıza alınmayacak İftiralar da bulundular.. Şahsıma attığınız iftiraları, söylediğiniz yalanları çevirdiğiniz filmleri Savcılar (Adalet) yüzünüze çarptı umarım mahcup olursunuz..!

Necdet Arman Ahmet Gülesin Abdullah Mesut Sarı ve Nesibe Polat 

Bakın adeta şamar şamar, şahsımla alakalı dilekçelerinizde attığınız iftiraları süratınıza çarptı bilmem ki yüzünüz kızarır mı..?!?

Belge 2

Peki bu şahıslar benden ne istiyorlar dersiniz..?!? 

Cami görevlisini 14. bölge Cami çay ocağını emsal göstererek benden ev kirasını vermemi istedi.. Vemeyince iftiralar kumpaslar ard arda geldi. 

1- Para ile iftira attılar olmadı

2- Silah kaçakçılığına sokmaya çalıştılar olmadı

3- Bayan ile iftira attılar olmadı

4- Şimdi ise ''Bizi tehdit ediyor'' Can güvenliğimiz yok iftirasına başladılar

Bakın size açık söyleyim Allah var, Hesap var, Mahşer var, Cehennem var bilmem ki bu hakikatlere İnancınız var mı.?

Yarın yalancı tüm yalanlarını, yalancı şahitlik yaptıklarının belgelerini yayınlayacağım